saykar kumlama türkçe English
Russian Iranian
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Tel- Kablo uygulamalarında Sulu Kumlama


TEL-KABLO UYGULAMALARINDA SULU KUMLAMA

Tel ve kablo ürünlerinin büyük miktarlarda temizleme ve işleme gereksinimi duyulması ihtiyacından dolayı Saykar, sadece hız sunmanın ötesinde, daha da önemlisi, büyük çevresel faydalar sağlayan çözümler belirleyip, tecrübelerini paylaşmaktadır.

Sulu Kumlama Makinası
Sulu Kumlama - Otomobil

Saykar Sulu Kumlama Sistemi, endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere tamamen zararsız ve güvenli bir şekilde su, abrasiv ve hava karışımını kullanır. Fazla bir alan kaplamaması, çevre mevzuatı ile uyumlu olması ve sağladığı birçok avantaj, Saykar Sulu Kumlama Makinelerinin kullanımı cazip hale getirir.

Tel ve kablo yüzey işlem uygulamaları için uygun biçimde tasarlanan Saykar Sulu Kumlama Sistemini kullanmanın üreticiler için avantajlı olduğunun görülmesiyle, yüzey işleme çözümleri için makinelerimize olan ilgi artmaktadır. Sulu kumlama, kimyasal asitleme veya kuru kumlamaya alternatif olarak, tel ve kablo ürünlerinizi temizlemeniz ve yüzey sonlandırma için çok daha avantajlı ve güvenlidir.

Sulu kumlama süreci çok yönlü olmasıyla, dünyanın dört bir yanındaki farklı endüstrilerde çok çeşitli yüzeylerde uygulanmıştır. Tipik olarak, yüksek değere sahip, çok hassas ve tutarlı bir yüzey sonlandırması gerektiren ürün üreticileri, Saykar sulu kumlama sisteminin kullanımından fayda görmüş ve görmeye devam edecektir. Başarılı işlem örnekleri arasında: Elektrik kabloları, şerit testere, takım çeliği, tarak teli, alüminyum ve bakır hammadde bulunmaktadır.

Saykar Sulu Kumlama Sisteminin uygulandığı ürünlerin çeşitliliğinin farkına varılması, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz için sizinle işbirlikçi bir yaklaşım geliştirmemize yol açtı. Sizinle, tasarımcı, araştırmacı ve süreç geliştirme ekibimizle beraber çalışarak; bir çok başarılı proje geliştirilip, farklı ülkelerde sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Tel- Kablo uygulamalarında Sulu Kumlama