saykar kumlama türkçe English
Russian Iranian
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası
Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası
SK 1350 ÇİFT OPERATÖR YÜZEYLİ SULU KUMLAMA MAKİNASI TEMEL ÖZELLİKLERİ
SK 1350 Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası, yüzeylerin işlenmesi ve sonlandırma işlemleri için üretilen çok yüksek verimliliğe sahip, yüksek teknolojili bir kumlama makinasıdır. SK 1350 Sulu Kumlama Makinasının çalışma prensibi ve tasarımı tamamen firmamıza aittir. Saykar; 2003 yılından bu yana çalışma prensiplerini ve tasarımını kendi geliştirdiği basınçlı hava ile çalışan yüzey işlem makinalarının üretimini yapmaktadır.
*Kumlama Nedeniyle Oluşan Toza son vererek daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. *Özgün Tasarım ve Çalışma Prensibine sahiptir. *Daha Az Sarf Malzemesi Tüketimi ile tasarruf sağlar. *Daha Hızlı ve Daha Hassas Yüzey Temizliği sağlar.
Çift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama MakinasıÇift Operatör Yüzeyli Sulu Kumlama Makinası
Sulu kumlama makinalarımız, özellikle hassas kumlama işlemi için tasarlanmış olup, tozsuz çalışma imkanı sunan ve malzemeleri en parlak yüzey kalitesine ulaştırabilen makinalardır.

Sulu Kumlama Prosesi
Sulu kumlama çok çeşitli kullanım alanlarında yüksek kalitede yüzey sonlandırma ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş bir prosestir.
Proses yüzey işlemi için, belirli bir oranda su ve sarf kumu karıştırılarak oluşturulan su-kum karışımını kullanır. Karışım haznesinde oluşturulan su-kum karışımı, pompalanarak kumlama tabancasına gönderilir. Kumlama tabancasında yer alan karışım odasında basınçlı hava ile birleşerek yüksek güçte akış oluşturur. Bu akış bor karbür nozul ile hızlanarak kumlama için ideal püskürtmeyi sağlar. Yüzeye çarpan su-kum karışımı işlevini gördükten sonra, tekrar karışım haznesine dökülerek aynı hat üstünde sirküle olarak sürekli kullanıma olanak sağlar.

Saykar Kumlama