saykar kumlama türkçe English
Russian Iranian
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLERİMİZ
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLAR
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
SK 1100 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
SK 1100 T OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik sulu kumlama olanağı sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde kullanılabilir. Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde. Çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik kumlamaile sulu sistem tozsuz olarak gerçekleştirir.
OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
* Tozsuz çalışma, * Tanecikler suyun yüzeyden akışından yararlanarak temizler, çarparak değil * Yüzey parlatma için idealdir * Su yüzey ve kum arasında kaydırıcı etki sağlar * Sarf malzemesinin ömrünü uzatır * Daha yumuşak yüzey sonlandırma sağlar * Yumuşak malzemeler kumlanırken yüzeyin kum malzemesini emmesi önlenir. Personelsiz, otomatik kumlama olanağı. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1100 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası küçük boyutlu parçalar için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu sulu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz tozsuz kumlama olanağı ve yüksek kumlama kapasitesi, en büyük avantajlarıdır.
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu kumlama Makinası
SK 1100 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Otomatik Çift Tamburlu sulu kumlama makinası; çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik ve tozsuz kumlama olanağı sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde. Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılabilen yüksek hacimli sulu kumlama makinasıdır.
SK 1100 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Personelsiz, tozsuz, yüksek hacimli otomatik kumlama olanağı sağlar. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. Büyük parçaların kumlanması için tambur dışında da çalışma imkanı. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası küçük boyutlu yüksek hacimli parçaların en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz kumlama olanağı ve çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi en büyük avantajlarıdır.

Saykar Kumlama